Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Ferie zimowe w bibliotece

Utworzono dnia 22.05.2016

Harmonogram zajęć podczas ferii zimowych w dniach 18-31 stycznia 2016 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej

Zajęcia zorganizowane tematycznie będą odbywać się w godz. 10.00 – 14.00, w innych godzinach dzieci i młodzież również będą mogli przebywać w bibliotece pod opieką bibliotekarza, korzystać z gier i z czytelni komputerowej.

Dzieci i młodzież mogą korzystać z zasobów biblioteki i przebywać również w innych godzinach niż te, w których odbywać się będą zajęcia tematyczne.

czytaj dalej na temat: Ferie zimowe w bibliotece

Domek dla lalek

Utworzono dnia 22.05.2016

Dnia 11.01.2016r. odbyły się kolejne zajęcia z dziećmi ze szkoły Podstawowej Nr.2 w Golubiu-Dobrzyniu. Tym razem pięciolatki pod okiem Magdy Jaworskiej pracowały nad wyklejaniem domku dla lalek. Na uprzednio przygotowane przez bibliotekarki kartonowe domki dzieci naklejały kolorowe papiery.

czytaj dalej na temat: Domek dla lalek

Spotkanie noworoczne

Utworzono dnia 22.05.2016

W środę 13.01.2016r o godz. 16:00 w siedzibie Biblioteki odbędzie się noworoczne spotkanie słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W imieniu Zarządu serdecznie zapraszamy naszych „studentów” do udziału w imprezie.

czytaj dalej na temat: Spotkanie noworoczne

Kolorowe pacynki

Utworzono dnia 22.05.2016

W styczniowy poniedziałek grupa pięciolatków pod opieką animatora Kultury wykonała z kolorowych materiałów lalki – pacynki. W przerwach pomiędzy kolejnymi etapami wykonywania lalek, dzieci uczestniczyły w grach i zabawach edukacyjnych.

czytaj dalej na temat: Kolorowe pacynki

Świąteczny grudzień

Utworzono dnia 22.05.2016

W grudniowe poniedziałki pracownik Filii Osiedle Młodych wspólnie z Magdą Jaworską studentką animacji kultury poprowadziły zajęcia plastyczne. Dzieci wykonały ozdoby choinkowe, świąteczne stroiki, a w ostatnim tygodniu przed świętami Bożego Narodzenia stroiły choinkę. Zajęcia...

czytaj dalej na temat: Świąteczny grudzień

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2022 2 wydarzeń w tym miesiącu

Imieniny