Cykl wydawnictw "Ocalić od zapomnienia"

Czcionka:

W serii „Ocalić od zapomnienia”  ukazały się w latach 2010 – 2017 następujące publikacje:

1. Historyczny rys zabytkowych kapliczek
  2. Historyczny rys zabytkowych cmentarzy
  3. Historyczny rys zabytkowych kościołów powiatu golubsko-dobrzyńskiego
  4. Miejsca pamięci powiatu golubsko-dobrzyńskiego
  5. Pałace i dwory powiatu golubsko-dobrzyńskiego
  6. Ulice miasta Golubia-Dobrzynia
  7. Zasłużeni mieszkańcy regionu

Dwa pierwsze foldery zostały wydane w ramach projektu finansowanego przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego przy współudziale Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. ks. F.K. Malinowskiego w Golubiu-Dobrzyniu. Kolejne cztery foldery również finansowane były przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego przy współudziale Stowarzyszenia Świętego Huberta we współpracy z MiPBP. Ostatni folder z serii „Ocalić od zapomnienia” finansowany był przez Starostwo Powiatowe Golub-Dobrzyń we współpracy ze Stowarzyszeniem Świętego Huberta i Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Golubiu-Dobrzyniu.