Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

 

Kurs komputerowy dla seniorów

Czcionka:

 

AKTUALNOŚCI:

Kursujemy po internecie

Utworzono dnia 30.03.2023

Nieustannie trwa przygoda naszych kursantów z komputerami. Dowiadujemy się więcej wiadomości i ... idzie nam coraz lepiej. Już niedługo zajrzymy w czeluście internetu i zgłębimy jego tajemnice. Następne spotkanie już po świętach.

Kurs komputerowy

Utworzono dnia 09.03.2023

​W czwartkowe przedpołudnia grupa 15 osób spotyka się aby poznawać tajniki komputerów. Uczestnicy kursu uczą się obsługi komputera oraz programów graficznych, edytorów tekstu, a z czasem przyjdzie kolej na internet i związane z tym konta poczt internetowych, serwisy streamingowe, portale społecznościowe i inne. Nie zaniedbamy też nauki obsługi tak rozpowszechnionych dziś smartfonów. Dowiemy się także o funkcjonowaniu banków internetowych. Nie zapomnimy także o kwestii bezpieczeństwa w sieci. Cieszą duże chęci kursantów do poznawania nowych technologii. Kurs jest darmowy, a prowadzi go pracownik biblioteki Zbigniew Sugalski.

Biblioteka wykorzystuje sześć komputerów, które otrzymała z dofinansowania Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

 

czytaj dalej na temat: Kurs komputerowy

Kurs Komputerowy

Utworzono dnia 09.02.2023

Uśmiechnięci, pełni werwy do poznawania tajników komputerów, zaczęliśmy dziś nową edycję kursu dla dorosłych. Z zaangażowaniem pracowaliśmy na komputerach. Część osób przyniosła swoje laptopy, tym, którzy ich nie mają udostępniła je nasza biblioteka. W miłej atmosferze, przy kawie i herbacie odkrywamy tajniki cyfrowego świata.
Biblioteka wykorzystuje sześć komputerów, które otrzymała z dofinansowania Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

 

czytaj dalej na temat: Kurs Komputerowy

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2023 9 wydarzeń w tym miesiącu

Imieniny